środa, 29 sierpnia 2012

Szczeniaki!

Urodziły mi się cztery nowe szczeniaczki! :D Rodzice to Snowy i Wolfy. Ich zdjęcia macie w poprzedniej notce. Oto szczeniaki:
Maxine - zaadoptowana
Dott - do adopcji
Snow - zaadoptowany
Tymbark - zostaje
Co prawda to kundelki, ale mają charakter :) Heh to po rodzicach 8D Następne to będą psiaki, coś w stylu wilków.
Pamiętajcie, że na właściciela czeka jeszcze Pusio. ;/
Jeśli zdecydujesz się na adopcje napisz w komentarzu swój email oraz imię zaadoptowanego psiaka.
Zapraszam do adopcji 8D

5 komentarzy:

  1. Witam widziałam avatar twojego bloga na blogu innej dziewczyny zobaczyłam ,że jest nowy i również aktualny :) Chciałabym zaadoptować psa Snow :) Emajl : milerka@o2.pl

    Pozdrawiam ciepło i serdecznie ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bym chciała Maxine dino1011@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. Hej :D nie wiem czy ten blog jest jeszcze aktywny, ale chciałabym się spytać czy jest jeszcze opcja zaadoptowania Dott'a? Czy już nie bardzo?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeśli jesteś zainteresowana, to ja mam w planach zrobić hodowlę :) Fajnie wrócić do starej gry ;)

      Usuń
    2. http://luna-erigo.blogspot.com/

      Usuń