A oto ich zdjęcia, Najpierw Rodzynek:
A teraz Plamley:

Słodkie, prawda? :)
A zapomniałabym : mam dobre wieści :D Dorósł mi Wolfy :D Teraz tylko poczekać aż dorośnie Snowy :) I będą szczeniaki do adopcji :D A oto ich zdjęcia: Najpierw jest zdjęcie Snowy a Potem Wolfiego.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz