wtorek, 28 sierpnia 2012

Adopcja

Adoptowałam dwa nowe pieski rasy Doberman :D Suczka nazywa się Plamley a piesek Rodzynek.
A oto ich zdjęcia, Najpierw Rodzynek:






A teraz Plamley:








Słodkie, prawda? :)
A zapomniałabym : mam dobre wieści :D Dorósł mi Wolfy :D Teraz tylko poczekać aż dorośnie Snowy :)  I będą szczeniaki do adopcji :D A oto ich zdjęcia: Najpierw jest zdjęcie Snowy a Potem Wolfiego.



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz