Maxine - zaadoptowana
Dott - do adopcji
Snow - zaadoptowany
Tymbark - zostaje
Co prawda to kundelki, ale mają charakter :) Heh to po rodzicach 8D Następne to będą psiaki, coś w stylu wilków.
Pamiętajcie, że na właściciela czeka jeszcze Pusio. ;/
Jeśli zdecydujesz się na adopcje napisz w komentarzu swój email oraz imię zaadoptowanego psiaka.
Zapraszam do adopcji 8D

Witam widziałam avatar twojego bloga na blogu innej dziewczyny zobaczyłam ,że jest nowy i również aktualny :) Chciałabym zaadoptować psa Snow :) Emajl : milerka@o2.pl
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło i serdecznie ;)
Ja bym chciała Maxine dino1011@o2.pl
OdpowiedzUsuńHej :D nie wiem czy ten blog jest jeszcze aktywny, ale chciałabym się spytać czy jest jeszcze opcja zaadoptowania Dott'a? Czy już nie bardzo?
OdpowiedzUsuńJeśli jesteś zainteresowana, to ja mam w planach zrobić hodowlę :) Fajnie wrócić do starej gry ;)
Usuńhttp://luna-erigo.blogspot.com/
Usuń