piątek, 3 maja 2013

Przerwa

Hejka. Zawieszam hodowlę do odwołania. Mam więcej obowiązków, no wiecie nauka itp. Po za tym gra mi się spieprzyła -.-
Przepraszam was za brak adopcji, ale nie miałam czasu.
Więc żegnam, do zobaczenia!