sobota, 12 stycznia 2013

Uuuupss...

Taaa... Zrobiłam coś dziwnego... Bo wiecie, mam zainstalowany program PetzA, i chciałam coś sprawdzić...
Kliknęłam ,,Make Babies Grow Up'' i wszystkie maluchy nagle.. dorosły. Cóż, przynajmniej szybciej trafią do właścicieli ;)

piątek, 11 stycznia 2013

Szczeniak!

No cóż to nie jest kilka piesków ,ale chociaż jeden :) Nie dam certyfikatu gdyż ja gapa nie zrobiłam screena :( To jest chłopiec :) (Chyba ,że się mylę :o) Nazywa się :s Sweetly




Sweetly - do adpocji 

Udało się! :D

Super udało mi się "zeswatać" ze sobą Kimi i Scrappiego :D


Witojcie!

Hejka wam! Już długo nie zamieszczałam postów. Myślałam ,że nie ma sensu ,ale jednak mamy wielu klientów na adopcje! :) Teraz usiłuję rozmnożyć dwa Sylvan Sephardy. Kimi i Scrappyego :D Jeśli się uda dodam miot :)


Scrappy

Kimi

Kolejny miot :3

Hejka, oto nasz kolejny miot :D Czystej krwi dobermany ;3
Oto fotka:
















Chłopiec to Willy a dziewczynka to Queryll.

Willi: do adopcji
Queryll: zaadoptowana


Miłego dnia! :D

wtorek, 1 stycznia 2013

Odeszły w zapomnienie...

Oto kilka szczeniaków, których zapomniałam dodać. Są naprawdę urocze, zabawne, a przede wszystkim bardzo energiczne xD


Dixi:










Monte:








Whitey:








Kesley:








Dew:








Kremówka:








Dixi: zaadoptowana
Monte: zaadoptowany
Whitey: zaadoptowana
Kesley: do adopcji
Dew: zaadoptowany
Kremówka: do adopcji

Wszystkie szczeniaki do adopcji, a ja teraz postaram się wyhodować jakieś psiaki rasowe. ;D Papatki :*