Mam dobrą wiadomość ;p Dorosła mi Lucky :
A Spot już jutro :D
Będą szczeniaczki co prawda kundelki :D Ale każdy pies jest piękny :3
Na tym blogu będę prowadzić Hodowlę psów rasowych i kundelków :) do wyboru do koloru!
piątek, 31 sierpnia 2012
środa, 29 sierpnia 2012
Mioty
Przykro mi, ale na razie nie będzie następnego miotu dopóki co najmniej 2 pieski nie zostaną zaadoptowane.
To narazie tyle, pa...
To narazie tyle, pa...
Hej wam c:
Hej jestem nową autorką bloga :D Mam na imię Ola, Kasia przesłała mi Pusia ale niestety u mnie również nie działa :c No ale mamy nadzieję ,że ktoś go w końcu zaadoptuje :3
Pozdrawiam , Ola ; )
Szczeniaki!
Urodziły mi się cztery nowe szczeniaczki! :D Rodzice to Snowy i Wolfy. Ich zdjęcia macie w poprzedniej notce. Oto szczeniaki:
Maxine - zaadoptowana
Dott - do adopcji
Snow - zaadoptowany
Tymbark - zostaje
Co prawda to kundelki, ale mają charakter :) Heh to po rodzicach 8D Następne to będą psiaki, coś w stylu wilków.
Pamiętajcie, że na właściciela czeka jeszcze Pusio. ;/
Jeśli zdecydujesz się na adopcje napisz w komentarzu swój email oraz imię zaadoptowanego psiaka.
Zapraszam do adopcji 8D
wtorek, 28 sierpnia 2012
Adopcja
Adoptowałam dwa nowe pieski rasy Doberman :D Suczka nazywa się Plamley a piesek Rodzynek.
A oto ich zdjęcia, Najpierw Rodzynek:
A teraz Plamley:

Słodkie, prawda? :)
A zapomniałabym : mam dobre wieści :D Dorósł mi Wolfy :D Teraz tylko poczekać aż dorośnie Snowy :) I będą szczeniaki do adopcji :D A oto ich zdjęcia: Najpierw jest zdjęcie Snowy a Potem Wolfiego.

A oto ich zdjęcia, Najpierw Rodzynek:
A teraz Plamley:

Słodkie, prawda? :)
A zapomniałabym : mam dobre wieści :D Dorósł mi Wolfy :D Teraz tylko poczekać aż dorośnie Snowy :) I będą szczeniaki do adopcji :D A oto ich zdjęcia: Najpierw jest zdjęcie Snowy a Potem Wolfiego.

niedziela, 26 sierpnia 2012
Pusio
Witam ponownie :) Mam jednego pieska do oddania. Jest rasy Yorkshire Terrier. Co prawda nie urodził się on u mnie, ale adoptowałam go potem wyszłam i weszłam w grę i jak kliknę żeby wyszedł to się gra wyłącza :( Dlatego chciałam go oddać w dobre ręce :) Biedactwo nie ma się gdzie podziać :( Oto jego zdjęcie:
Hejka :)
Witam :) na tym blogu będę prowadziła hodowlę o nazwie ,,Durrey''. Psiaki będą przysyłane
e-mailem Piszcie do mnie na ten adres: kasiapuszek@vp.pl . Gra to Dogz 5 oczywiście :D jeszcze nie mam piesków do oddania, ale myślę, że niedługą będą :)
Pozdro wam :D
Kasia
Subskrybuj:
Posty (Atom)





