piątek, 31 sierpnia 2012

No hej 8D

Mam dobrą wiadomość ;p Dorosła mi Lucky :









A Spot już jutro :D









Będą szczeniaczki co prawda kundelki :D Ale każdy pies jest piękny :3

środa, 29 sierpnia 2012

Mioty

Przykro mi, ale na razie nie będzie następnego miotu dopóki co najmniej 2 pieski nie zostaną zaadoptowane.
To narazie tyle, pa...

Hej wam c:

Hej jestem nową autorką bloga :D Mam na imię Ola, Kasia przesłała mi Pusia ale niestety u mnie również nie działa :c No ale mamy nadzieję ,że ktoś go w końcu zaadoptuje :3


Pozdrawiam , Ola  ;  )

Szczeniaki!

Urodziły mi się cztery nowe szczeniaczki! :D Rodzice to Snowy i Wolfy. Ich zdjęcia macie w poprzedniej notce. Oto szczeniaki:
Maxine - zaadoptowana
Dott - do adopcji
Snow - zaadoptowany
Tymbark - zostaje
Co prawda to kundelki, ale mają charakter :) Heh to po rodzicach 8D Następne to będą psiaki, coś w stylu wilków.
Pamiętajcie, że na właściciela czeka jeszcze Pusio. ;/
Jeśli zdecydujesz się na adopcje napisz w komentarzu swój email oraz imię zaadoptowanego psiaka.
Zapraszam do adopcji 8D

wtorek, 28 sierpnia 2012

Adopcja

Adoptowałam dwa nowe pieski rasy Doberman :D Suczka nazywa się Plamley a piesek Rodzynek.
A oto ich zdjęcia, Najpierw Rodzynek:






A teraz Plamley:








Słodkie, prawda? :)
A zapomniałabym : mam dobre wieści :D Dorósł mi Wolfy :D Teraz tylko poczekać aż dorośnie Snowy :)  I będą szczeniaki do adopcji :D A oto ich zdjęcia: Najpierw jest zdjęcie Snowy a Potem Wolfiego.



niedziela, 26 sierpnia 2012

Pusio

Witam ponownie :) Mam jednego pieska do oddania. Jest rasy Yorkshire Terrier. Co prawda nie urodził się on u mnie, ale adoptowałam go potem wyszłam i weszłam w grę i jak kliknę żeby wyszedł to się gra wyłącza :( Dlatego chciałam go oddać w dobre ręce :) Biedactwo nie ma się gdzie podziać :( Oto jego zdjęcie:
Mam nadzieję że ktoś go adoptnie :) Kto pierwszy ten lepszy xD. Czyli: kto pierwszy wyśle zgłoszenie na mój e-mail, że chce go zaadoptować, dostanie pieska!

Hejka :)

Witam :) na tym blogu będę prowadziła hodowlę o nazwie ,,Durrey''. Psiaki będą przysyłane  
e-mailem Piszcie do mnie na ten adres: kasiapuszek@vp.pl . Gra to Dogz 5 oczywiście :D jeszcze nie mam piesków do oddania, ale myślę, że niedługą będą :)



                                                                                                                                          Pozdro wam :D
                                                                                                                                                   Kasia