Witam ponownie :) Mam jednego pieska do oddania. Jest rasy Yorkshire Terrier. Co prawda nie urodził się on u mnie, ale adoptowałam go potem wyszłam i weszłam w grę i jak kliknę żeby wyszedł to się gra wyłącza :( Dlatego chciałam go oddać w dobre ręce :) Biedactwo nie ma się gdzie podziać :( Oto jego zdjęcie:

Ja się zgłaszam do adoptowania Puszka :) Jestem pewna ,że oddasz go w dobre ręce jeśli dasz go mnie :P
OdpowiedzUsuńPozdrawiam Ola ♥
Adopcja trwa nadal ponieważ u Paati Puszek również nie działa
UsuńMoże u mnie będzie działał. Adres e-mail: dino1011@o2.pl
OdpowiedzUsuń