Hejka. Zawieszam hodowlę do odwołania. Mam więcej obowiązków, no wiecie nauka itp. Po za tym gra mi się spieprzyła -.-
Przepraszam was za brak adopcji, ale nie miałam czasu.
Więc żegnam, do zobaczenia!
Na tym blogu będę prowadzić Hodowlę psów rasowych i kundelków :) do wyboru do koloru!
piątek, 3 maja 2013
sobota, 12 stycznia 2013
Uuuupss...
Taaa... Zrobiłam coś dziwnego... Bo wiecie, mam zainstalowany program PetzA, i chciałam coś sprawdzić...
Kliknęłam ,,Make Babies Grow Up'' i wszystkie maluchy nagle.. dorosły. Cóż, przynajmniej szybciej trafią do właścicieli ;)
Kliknęłam ,,Make Babies Grow Up'' i wszystkie maluchy nagle.. dorosły. Cóż, przynajmniej szybciej trafią do właścicieli ;)
piątek, 11 stycznia 2013
Szczeniak!
No cóż to nie jest kilka piesków ,ale chociaż jeden :) Nie dam certyfikatu gdyż ja gapa nie zrobiłam screena :( To jest chłopiec :) (Chyba ,że się mylę :o) Nazywa się :s Sweetly
Sweetly - do adpocji
Witojcie!
Hejka wam! Już długo nie zamieszczałam postów. Myślałam ,że nie ma sensu ,ale jednak mamy wielu klientów na adopcje! :) Teraz usiłuję rozmnożyć dwa Sylvan Sephardy. Kimi i Scrappyego :D Jeśli się uda dodam miot :)
Kolejny miot :3
Hejka, oto nasz kolejny miot :D Czystej krwi dobermany ;3
Oto fotka:
Chłopiec to Willy a dziewczynka to Queryll.
Willi: do adopcji
Queryll: zaadoptowana
Miłego dnia! :D
Oto fotka:
Chłopiec to Willy a dziewczynka to Queryll.
Willi: do adopcji
Queryll: zaadoptowana
Miłego dnia! :D
wtorek, 1 stycznia 2013
Odeszły w zapomnienie...
Oto kilka szczeniaków, których zapomniałam dodać. Są naprawdę urocze, zabawne, a przede wszystkim bardzo energiczne xD
Dixi:
Monte:
Whitey:

Kesley:

Dew:

Kremówka:

Dixi: zaadoptowana
Monte: zaadoptowany
Whitey: zaadoptowana
Kesley: do adopcji
Dew: zaadoptowany
Kremówka: do adopcji
Wszystkie szczeniaki do adopcji, a ja teraz postaram się wyhodować jakieś psiaki rasowe. ;D Papatki :*
Dixi:
Monte:
Whitey:

Kesley:

Dew:

Kremówka:

Dixi: zaadoptowana
Monte: zaadoptowany
Whitey: zaadoptowana
Kesley: do adopcji
Dew: zaadoptowany
Kremówka: do adopcji
Wszystkie szczeniaki do adopcji, a ja teraz postaram się wyhodować jakieś psiaki rasowe. ;D Papatki :*
Subskrybuj:
Posty (Atom)







