Zapraszamy żeby dołączyć do watahy ''Wataha wilków zimy" i "Wataha wilków dynamo" :) Teraz chcę obwieścić ,że Kasia wraca do gry ja jeszcze nie ale za niedługo też planuję! :)
Oba bannery wykonałam ja :D Znaczy tła z neta ale napisy moje ;D Nie próbuj kopiować bo są linki a ich nie zlikwidujesz :D
Hejka :D Lubisz wilki? Chciałbyś dołączyć do jakiejś watahy? To świetnie! Dołącz do Watahy Wilków Zimy!
Na blogu znajdziesz formularz, który musisz wypełnić i wysłać. Szczegóły na stronie watahy :) Link:
http://watahawilkowzomy.blogspot.com/