Ehm, to już szkoła D: I coraz mniej czasu na bloga ;( Cóż, to już szósta klasa.
Teraz trochę zbocze z tematu dogz 5. Kojarzy może ktoś grę feral heart? Jeśli nie to gorąco polecam ;D
No to siedziałam ze swoim stadem, znaczy nie do końca moim, w grocie. Jakaś kolesiówa weszła i chciałam że by sobie poszła. Zaczęło się na ''go away'' poprzez ''You have a small cock'' aż na '' Fuck you the old bitch''. I dostałam bana na rok xD O lol xD
Adopt the pet, please xD Adoptujcie psiaki, pliska );
Na tym blogu będę prowadzić Hodowlę psów rasowych i kundelków :) do wyboru do koloru!
poniedziałek, 10 września 2012
niedziela, 2 września 2012
Adopcja
Macie już od dawna wyczekany nowy miot :) Pamiętajcie jednak, że Pusio nadal nie ma właściciele :( Dobra, do rzeczy: Rodzice to przedstawiciele rasy Canis Lupus. Wiem, że dziwna nazwa 8D Pieski będą tym razem rasowe. Oto fotki rodziców i szczeniąt:


Astek ;*
Cola ;D
Riley - zaadoptowany
Star - zaadoptowana
Quili - zostaje
Yesterra - zaadoptowana
Jeśli ktoś zdecyduje się zaadoptować psiaka, to zasada jest taka sama jak poprzednio :) Rasę też prześlę.
Tylko proszę adoptujcie pieski, bo co ja mam potem z nimi zrobić?


Astek ;*
Cola ;D
Riley - zaadoptowany
Star - zaadoptowana
Quili - zostaje
Yesterra - zaadoptowana
Jeśli ktoś zdecyduje się zaadoptować psiaka, to zasada jest taka sama jak poprzednio :) Rasę też prześlę.
Tylko proszę adoptujcie pieski, bo co ja mam potem z nimi zrobić?
sobota, 1 września 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)






