środa, 19 grudnia 2012

Nowe szczeniaki ;D

Niedawno urodził mi się nowy mot, oto rodzice:



Pusio:



Ira:





A oto ich młode:


Caprio do adopcji
Mint zaadoptowana
Frugo zaadoptowany
Pretty: do adopcji

Do widzenia :)



sobota, 15 grudnia 2012

Wataha :D

Zapraszamy żeby dołączyć do watahy ''Wataha wilków zimy" i "Wataha wilków dynamo" :)

Teraz chcę obwieścić ,że Kasia wraca do gry ja jeszcze nie ale za niedługo też planuję! :)







Oba bannery wykonałam ja :D Znaczy tła z neta ale napisy moje ;D Nie próbuj kopiować bo są linki a ich nie zlikwidujesz :D



wtorek, 4 grudnia 2012

Wataha

Hejka :D Lubisz wilki? Chciałbyś dołączyć do jakiejś watahy? To świetnie! Dołącz do Watahy Wilków Zimy!
Na blogu znajdziesz formularz, który musisz wypełnić i wysłać. Szczegóły na stronie watahy :) Link:
http://watahawilkowzomy.blogspot.com/

poniedziałek, 10 września 2012

Szkoła, ban, psiaki ;D

Ehm, to już szkoła D: I coraz mniej czasu na bloga ;( Cóż, to już szósta klasa.
Teraz trochę zbocze z tematu dogz 5. Kojarzy może ktoś grę feral heart? Jeśli nie to gorąco polecam ;D
No to siedziałam ze swoim stadem, znaczy nie do końca moim, w grocie. Jakaś kolesiówa weszła i chciałam że by sobie poszła. Zaczęło się na ''go away'' poprzez ''You have a small cock'' aż na '' Fuck you the old bitch''. I dostałam bana na rok xD O lol xD
Adopt the pet, please xD Adoptujcie psiaki, pliska );

niedziela, 2 września 2012

Adopcja

Macie już od dawna wyczekany nowy miot :) Pamiętajcie jednak, że Pusio nadal nie ma właściciele :( Dobra, do rzeczy: Rodzice to przedstawiciele rasy Canis Lupus. Wiem, że dziwna nazwa 8D Pieski będą tym razem rasowe. Oto fotki rodziców i szczeniąt:








Astek ;*




Cola ;D



Riley - zaadoptowany
Star - zaadoptowana
Quili - zostaje
Yesterra - zaadoptowana
Jeśli ktoś zdecyduje się zaadoptować psiaka, to zasada jest taka sama jak poprzednio :) Rasę też prześlę.
Tylko proszę adoptujcie pieski, bo co ja mam potem z nimi zrobić?

piątek, 31 sierpnia 2012

No hej 8D

Mam dobrą wiadomość ;p Dorosła mi Lucky :









A Spot już jutro :D









Będą szczeniaczki co prawda kundelki :D Ale każdy pies jest piękny :3

środa, 29 sierpnia 2012

Mioty

Przykro mi, ale na razie nie będzie następnego miotu dopóki co najmniej 2 pieski nie zostaną zaadoptowane.
To narazie tyle, pa...

Hej wam c:

Hej jestem nową autorką bloga :D Mam na imię Ola, Kasia przesłała mi Pusia ale niestety u mnie również nie działa :c No ale mamy nadzieję ,że ktoś go w końcu zaadoptuje :3


Pozdrawiam , Ola  ;  )

Szczeniaki!

Urodziły mi się cztery nowe szczeniaczki! :D Rodzice to Snowy i Wolfy. Ich zdjęcia macie w poprzedniej notce. Oto szczeniaki:
Maxine - zaadoptowana
Dott - do adopcji
Snow - zaadoptowany
Tymbark - zostaje
Co prawda to kundelki, ale mają charakter :) Heh to po rodzicach 8D Następne to będą psiaki, coś w stylu wilków.
Pamiętajcie, że na właściciela czeka jeszcze Pusio. ;/
Jeśli zdecydujesz się na adopcje napisz w komentarzu swój email oraz imię zaadoptowanego psiaka.
Zapraszam do adopcji 8D

wtorek, 28 sierpnia 2012

Adopcja

Adoptowałam dwa nowe pieski rasy Doberman :D Suczka nazywa się Plamley a piesek Rodzynek.
A oto ich zdjęcia, Najpierw Rodzynek:






A teraz Plamley:








Słodkie, prawda? :)
A zapomniałabym : mam dobre wieści :D Dorósł mi Wolfy :D Teraz tylko poczekać aż dorośnie Snowy :)  I będą szczeniaki do adopcji :D A oto ich zdjęcia: Najpierw jest zdjęcie Snowy a Potem Wolfiego.



niedziela, 26 sierpnia 2012

Pusio

Witam ponownie :) Mam jednego pieska do oddania. Jest rasy Yorkshire Terrier. Co prawda nie urodził się on u mnie, ale adoptowałam go potem wyszłam i weszłam w grę i jak kliknę żeby wyszedł to się gra wyłącza :( Dlatego chciałam go oddać w dobre ręce :) Biedactwo nie ma się gdzie podziać :( Oto jego zdjęcie:
Mam nadzieję że ktoś go adoptnie :) Kto pierwszy ten lepszy xD. Czyli: kto pierwszy wyśle zgłoszenie na mój e-mail, że chce go zaadoptować, dostanie pieska!

Hejka :)

Witam :) na tym blogu będę prowadziła hodowlę o nazwie ,,Durrey''. Psiaki będą przysyłane  
e-mailem Piszcie do mnie na ten adres: kasiapuszek@vp.pl . Gra to Dogz 5 oczywiście :D jeszcze nie mam piesków do oddania, ale myślę, że niedługą będą :)



                                                                                                                                          Pozdro wam :D
                                                                                                                                                   Kasia