e-mailem Piszcie do mnie na ten adres: kasiapuszek@vp.pl . Gra to Dogz 5 oczywiście :D jeszcze nie mam piesków do oddania, ale myślę, że niedługą będą :)
Pozdro wam :D
Kasia
Powodzenia :P
OdpowiedzUsuń