Adopcje

Hej, witam was w nowej zakładce ,,Adopcje''! Myślę, że od teraz wszystkie nowe adopcje będą się pojawiały właśnie tu, i przeniesiemy stare tutaj. Jest nowy miot ;)

Katie (mama):














Mam z ją pewniej hodowli, a mianowicie z tąd: http://wilczarka.blog.interia.pl/ i serdecznie polecam tego bloga ;)

A to Steeph (tata):













A oto ich szczeniaki :3
























Gill: zaadoptowany
Blue Eye: zaadoptowana
Blacky: zaadoptowana
Rose: do adopcji

A i wszystkie szczeniaki po za Gillem to suczki ;)
Psiaki jak dorosną zostaną wysłane do właścicieli.

9 komentarzy:

  1. Ja poproszę Gill i Blacky.
    dino1011@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Chyba nikt już nie prowadzi tego bloga. Zapraszam na mój: http://hodowla-niebo-petz-5.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Przepraszam ,ale my to prowadzimy po prostu chwilowa przerwa. Nie bierz nic pochopnie ,bo się nowa notka nie ukazała -.-

      Usuń
  3. ja bym chciala rose kejsipatty@wp.pl

    OdpowiedzUsuń