Katie (mama):
Mam z ją pewniej hodowli, a mianowicie z tąd: http://wilczarka.blog.interia.pl/ i serdecznie polecam tego bloga ;)
A to Steeph (tata):

A oto ich szczeniaki :3


Gill: zaadoptowany
Blue Eye: zaadoptowana
Blacky: zaadoptowana
Rose: do adopcji
A i wszystkie szczeniaki po za Gillem to suczki ;)
Psiaki jak dorosną zostaną wysłane do właścicieli.



Ja poproszę Gill i Blacky.
OdpowiedzUsuńdino1011@o2.pl
Ja chcę Blue Eye :D
OdpowiedzUsuńlimetka12345@onet.pl
UsuńChyba nikt już nie prowadzi tego bloga. Zapraszam na mój: http://hodowla-niebo-petz-5.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńBuahahahhahha śmieszne
UsuńPrzepraszam ,ale my to prowadzimy po prostu chwilowa przerwa. Nie bierz nic pochopnie ,bo się nowa notka nie ukazała -.-
UsuńTo ta nowa notka będzie?
OdpowiedzUsuńPoprosze Rose
OdpowiedzUsuńja bym chciala rose kejsipatty@wp.pl
OdpowiedzUsuń