wtorek, 4 grudnia 2012

Wataha

Hejka :D Lubisz wilki? Chciałbyś dołączyć do jakiejś watahy? To świetnie! Dołącz do Watahy Wilków Zimy!
Na blogu znajdziesz formularz, który musisz wypełnić i wysłać. Szczegóły na stronie watahy :) Link:
http://watahawilkowzomy.blogspot.com/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz