sobota, 15 grudnia 2012

Wataha :D

Zapraszamy żeby dołączyć do watahy ''Wataha wilków zimy" i "Wataha wilków dynamo" :)

Teraz chcę obwieścić ,że Kasia wraca do gry ja jeszcze nie ale za niedługo też planuję! :)







Oba bannery wykonałam ja :D Znaczy tła z neta ale napisy moje ;D Nie próbuj kopiować bo są linki a ich nie zlikwidujesz :D



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz