wtorek, 1 stycznia 2013

Odeszły w zapomnienie...

Oto kilka szczeniaków, których zapomniałam dodać. Są naprawdę urocze, zabawne, a przede wszystkim bardzo energiczne xD


Dixi:










Monte:








Whitey:








Kesley:








Dew:








Kremówka:








Dixi: zaadoptowana
Monte: zaadoptowany
Whitey: zaadoptowana
Kesley: do adopcji
Dew: zaadoptowany
Kremówka: do adopcji

Wszystkie szczeniaki do adopcji, a ja teraz postaram się wyhodować jakieś psiaki rasowe. ;D Papatki :*


4 komentarze:

  1. Mogłabyś mi wysłać Dixi ? ;P

    millka321@gmail.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja bym poprosiła Whitey i Dew.
    dino1011@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. A tak przy okazji to zapraszam na moją nowo założoną hodowlę :) http://hodowla-dogz5.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Mój blog z hodowlą Dogz 5
    http://zwierzaki-historyjki.blogspot.com/

    e-mail:dino1011@o2.pl

    OdpowiedzUsuń