piątek, 11 stycznia 2013

Witojcie!

Hejka wam! Już długo nie zamieszczałam postów. Myślałam ,że nie ma sensu ,ale jednak mamy wielu klientów na adopcje! :) Teraz usiłuję rozmnożyć dwa Sylvan Sephardy. Kimi i Scrappyego :D Jeśli się uda dodam miot :)


Scrappy

Kimi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz