piątek, 11 stycznia 2013

Kolejny miot :3

Hejka, oto nasz kolejny miot :D Czystej krwi dobermany ;3
Oto fotka:
















Chłopiec to Willy a dziewczynka to Queryll.

Willi: do adopcji
Queryll: zaadoptowana


Miłego dnia! :D

2 komentarze: