Dixi:
Monte:
Whitey:

Kesley:

Dew:

Kremówka:

Dixi: zaadoptowana
Monte: zaadoptowany
Whitey: zaadoptowana
Kesley: do adopcji
Dew: zaadoptowany
Kremówka: do adopcji
Wszystkie szczeniaki do adopcji, a ja teraz postaram się wyhodować jakieś psiaki rasowe. ;D Papatki :*


Mogłabyś mi wysłać Dixi ? ;P
OdpowiedzUsuńmillka321@gmail.com
Ja bym poprosiła Whitey i Dew.
OdpowiedzUsuńdino1011@o2.pl
A tak przy okazji to zapraszam na moją nowo założoną hodowlę :) http://hodowla-dogz5.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńMój blog z hodowlą Dogz 5
OdpowiedzUsuńhttp://zwierzaki-historyjki.blogspot.com/
e-mail:dino1011@o2.pl