niedziela, 26 sierpnia 2012

Pusio

Witam ponownie :) Mam jednego pieska do oddania. Jest rasy Yorkshire Terrier. Co prawda nie urodził się on u mnie, ale adoptowałam go potem wyszłam i weszłam w grę i jak kliknę żeby wyszedł to się gra wyłącza :( Dlatego chciałam go oddać w dobre ręce :) Biedactwo nie ma się gdzie podziać :( Oto jego zdjęcie:
Mam nadzieję że ktoś go adoptnie :) Kto pierwszy ten lepszy xD. Czyli: kto pierwszy wyśle zgłoszenie na mój e-mail, że chce go zaadoptować, dostanie pieska!

3 komentarze:

  1. Ja się zgłaszam do adoptowania Puszka :) Jestem pewna ,że oddasz go w dobre ręce jeśli dasz go mnie :P
    Pozdrawiam Ola ♥

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Adopcja trwa nadal ponieważ u Paati Puszek również nie działa

      Usuń
  2. Może u mnie będzie działał. Adres e-mail: dino1011@o2.pl

    OdpowiedzUsuń