niedziela, 26 sierpnia 2012

Hejka :)

Witam :) na tym blogu będę prowadziła hodowlę o nazwie ,,Durrey''. Psiaki będą przysyłane  
e-mailem Piszcie do mnie na ten adres: kasiapuszek@vp.pl . Gra to Dogz 5 oczywiście :D jeszcze nie mam piesków do oddania, ale myślę, że niedługą będą :)



                                                                                                                                          Pozdro wam :D
                                                                                                                                                   Kasia

1 komentarz: