piątek, 11 stycznia 2013

Szczeniak!

No cóż to nie jest kilka piesków ,ale chociaż jeden :) Nie dam certyfikatu gdyż ja gapa nie zrobiłam screena :( To jest chłopiec :) (Chyba ,że się mylę :o) Nazywa się :s Sweetly




Sweetly - do adpocji 

3 komentarze: