Na tym blogu będę prowadzić Hodowlę psów rasowych i kundelków :) do wyboru do koloru!
ja bym chciała dziewczynkę(jak są 2 to 2)dino1011@o2.pl
Ja bym chciała Frugo ;D millka321@gmail.com
Czekam na nowe mioty :)
Hah, już jest ;D
To super ;D
ja bym chciała dziewczynkę(jak są 2 to 2)
OdpowiedzUsuńdino1011@o2.pl
Ja bym chciała Frugo ;D
OdpowiedzUsuńmillka321@gmail.com
Czekam na nowe mioty :)
OdpowiedzUsuńHah, już jest ;D
UsuńTo super ;D
OdpowiedzUsuń