środa, 19 grudnia 2012

Nowe szczeniaki ;D

Niedawno urodził mi się nowy mot, oto rodzice:



Pusio:



Ira:





A oto ich młode:


Caprio do adopcji
Mint zaadoptowana
Frugo zaadoptowany
Pretty: do adopcji

Do widzenia :)



sobota, 15 grudnia 2012

Wataha :D

Zapraszamy żeby dołączyć do watahy ''Wataha wilków zimy" i "Wataha wilków dynamo" :)

Teraz chcę obwieścić ,że Kasia wraca do gry ja jeszcze nie ale za niedługo też planuję! :)







Oba bannery wykonałam ja :D Znaczy tła z neta ale napisy moje ;D Nie próbuj kopiować bo są linki a ich nie zlikwidujesz :D



wtorek, 4 grudnia 2012

Wataha

Hejka :D Lubisz wilki? Chciałbyś dołączyć do jakiejś watahy? To świetnie! Dołącz do Watahy Wilków Zimy!
Na blogu znajdziesz formularz, który musisz wypełnić i wysłać. Szczegóły na stronie watahy :) Link:
http://watahawilkowzomy.blogspot.com/

poniedziałek, 10 września 2012

Szkoła, ban, psiaki ;D

Ehm, to już szkoła D: I coraz mniej czasu na bloga ;( Cóż, to już szósta klasa.
Teraz trochę zbocze z tematu dogz 5. Kojarzy może ktoś grę feral heart? Jeśli nie to gorąco polecam ;D
No to siedziałam ze swoim stadem, znaczy nie do końca moim, w grocie. Jakaś kolesiówa weszła i chciałam że by sobie poszła. Zaczęło się na ''go away'' poprzez ''You have a small cock'' aż na '' Fuck you the old bitch''. I dostałam bana na rok xD O lol xD
Adopt the pet, please xD Adoptujcie psiaki, pliska );

niedziela, 2 września 2012

Adopcja

Macie już od dawna wyczekany nowy miot :) Pamiętajcie jednak, że Pusio nadal nie ma właściciele :( Dobra, do rzeczy: Rodzice to przedstawiciele rasy Canis Lupus. Wiem, że dziwna nazwa 8D Pieski będą tym razem rasowe. Oto fotki rodziców i szczeniąt:








Astek ;*




Cola ;D



Riley - zaadoptowany
Star - zaadoptowana
Quili - zostaje
Yesterra - zaadoptowana
Jeśli ktoś zdecyduje się zaadoptować psiaka, to zasada jest taka sama jak poprzednio :) Rasę też prześlę.
Tylko proszę adoptujcie pieski, bo co ja mam potem z nimi zrobić?

piątek, 31 sierpnia 2012

No hej 8D

Mam dobrą wiadomość ;p Dorosła mi Lucky :









A Spot już jutro :D









Będą szczeniaczki co prawda kundelki :D Ale każdy pies jest piękny :3