

Astek ;*
Cola ;D
Riley - zaadoptowany
Star - zaadoptowana
Quili - zostaje
Yesterra - zaadoptowana
Jeśli ktoś zdecyduje się zaadoptować psiaka, to zasada jest taka sama jak poprzednio :) Rasę też prześlę.
Tylko proszę adoptujcie pieski, bo co ja mam potem z nimi zrobić?

Ja bym chciała zaadoptować Star.
OdpowiedzUsuńi jeszcze Riley.Thx za wszystko.Mój e-mail: dino1011@o2.pl
OdpowiedzUsuńA tak w ogóle to jak jakiś wam się nie chce zaadoptować to ja zaadoptuje.
OdpowiedzUsuńDzięki bardzo jesteś już drugą osobą gratulacje !!! :)
Usuńnmzc
OdpowiedzUsuńA czy można jeszcze adoptować Pusia? :)
OdpowiedzUsuń