niedziela, 2 września 2012

Adopcja

Macie już od dawna wyczekany nowy miot :) Pamiętajcie jednak, że Pusio nadal nie ma właściciele :( Dobra, do rzeczy: Rodzice to przedstawiciele rasy Canis Lupus. Wiem, że dziwna nazwa 8D Pieski będą tym razem rasowe. Oto fotki rodziców i szczeniąt:








Astek ;*




Cola ;D



Riley - zaadoptowany
Star - zaadoptowana
Quili - zostaje
Yesterra - zaadoptowana
Jeśli ktoś zdecyduje się zaadoptować psiaka, to zasada jest taka sama jak poprzednio :) Rasę też prześlę.
Tylko proszę adoptujcie pieski, bo co ja mam potem z nimi zrobić?

6 komentarzy:

  1. Ja bym chciała zaadoptować Star.

    OdpowiedzUsuń
  2. i jeszcze Riley.Thx za wszystko.Mój e-mail: dino1011@o2.pl

    OdpowiedzUsuń
  3. A tak w ogóle to jak jakiś wam się nie chce zaadoptować to ja zaadoptuje.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dzięki bardzo jesteś już drugą osobą gratulacje !!! :)

      Usuń
  4. A czy można jeszcze adoptować Pusia? :)

    OdpowiedzUsuń